Siuntimo kainą galima sužinoti pasinaudojus kainų skaičiuokle, kurioje reikia suvesti siuntėjo ir gavėjo šalis, siuntos matmenis ir svorį. Pagal nurodytą informaciją bus matomi geriausiai užklausą atitinkantys siuntos gabenimo pasiūlymai – iš jų reikės pasirinkti.

Kaina priklauso nuo kelių faktorių: siuntos išmatavimų, svorio, šalies, į kurią ar iš kurios bus siunčiama, bei pristatymo greičio. Iš kelių pagal nurodytą informaciją pateiktų pasiūlymų, galima išsirinkti tinkamiausią.

Dėl pasiūlymų verslui prašome kreiptis išsiųsdami užklausos formą čia.

Taip nutinka, kai yra apmokestinamas siuntos tūrio svoris. Mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas didelėje pakuotėje, arba sverdamas mažai, užima daug vietos. Siuntų vežėjai apmokestina faktiškai užimamą siuntos vietą transporto priemonėje. Siuntos apmokestinamos pagal realų svorį arba pagal tūrio svorį, priklausomai nuo to, kuris yra didesnis. Visų kurjerių, išskyrus TNT, tūrinis siuntos svoris skaičiuojamas labai paprastai – visos siuntų kraštinės sudauginamos ir gautas skaičius dalijamas iš koeficiento 6000. Gautas skaičius yra jūsų apmokestinamas siuntos svoris.

Turi daugiau klausimų?

Užduoti rūpimus klausimus gali užpildęs kontaktų formą čia.