Gaukite 50% nuolaidos kodą pirmajai siuntai

OMNIVA50
Kodas sėkmingai nukopijuotas į iškarpinę

Liko: -- d. -- val. -- min. -- sek.

Taip, registracija yra būtina, norint užsakyti siuntimo paslaugą. Neregistruoti vartotojai neturi galimybės naudotis tarptautines.omniva.lt sistema.

Užsisakant siuntos pristatymo paslaugą, reikės nurodyti siuntos gavėjo adresą, kontaktinį telefono numerį ir kitą būtiną informaciją bei atsispausdinti suteiktus siuntos lipdukus – juos saugiai pritvirtinti gerai matomoje siuntos vietoje.

Pildant užsakymą, būtina nurodyti gavėjo el. paštą ir kontaktinį telefono numerį. Nepavykus susisiekti su gavėju nė vienu kanalu ir pristatyti siuntos, ji bus grąžinta atgal siuntėjui.

Nurodžius netikslius duomenis, vėliau reikės apmokėti papildomą kainų skirtumo sąskaitą.

Pildant užsakymą, reikia tiksliai nurodyti, kas yra siunčiama. Negalima naudoti tokių formuluočių, kaip: „dovana“, „pavyzdys“, „mėginys“ ir t.t. Vežėjai visada turi būti informuoti, kokie daiktai tiksliai yra siunčiami.

Neteisingai aprašius siunčiamus daiktus, atsiranda didelė tikimybė, jog siuntos pristatymas vėluos dėl papildomo tikrinimo, jai bus pritaikomi papildomi mokesčiai arba ji bus grąžinama atgal.

Suklydus pildant siuntos duomenis (ir prieš, ir po apmokėjimo), pateikite užklausą čia ir mes padėsime tinkamai paruošti adreso kortelę.

Taip, jei siunta dar nėra perduota siuntimui. Pateikite užklausą čia ir mes anuliuosime užsakymą. Atšaukimo atveju, siuntos pervežimo paslaugos apmokėjimas grąžinamas į nurodytą sąskaitą, tačiau anuliavimas papildomai apmokestinamas 5 Eur administraciniu mokesčiu. Jeigu siuntimo suma yra mažesnė nei 5 Eur, suma nėra kompensuojama.

Už siuntą gali saugiai apmokėti per Lietuvos bankų nuorodas (Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių banko, Citadelės) ir banko kortelėmis (Visa ir Mastercard).

Siuntos dokumentai siuntėjui į el. paštą bus automatiškai išsiųsti iš karto po to, kai bus gautas apmokėjimas.

Ne, tokios galimybės nėra. Adreso kortelė turi būti pritvirtinta ant siuntos matomoje vietoje.

Siuntos kortelę siuntoms į užsienį turėtum atsispausdinti iš anksto namuose.

Užsakymo eiga siuntoms ne į Europos Sąjungos šalis nesiskiria, tik papildomai sugeneruojama sąskaita muitinei, kurią būtina pridėti prie siuntos kartu su adreso kortele. Daugiau apie muitinamas siuntas galima sužinoti čia.